PRACOWNIK GOSPODARCZY
mail_outline
Kontakt
02 wrz 2019

DZIAŁ HIGIENY, CENTRALNA STERYLIZATORNIA
PRACOWNIK GOSPODARCZY - DZIAŁ HIGIENY

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Mycie i dezynfekcja pomieszczeń: oddziały, przychodnie, pomieszczenia administracyjno-biurowe
  • Zmiana pościeli na oddziałach po wypisach pacjentów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach

Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac:

1. drogą elektroniczną - rekrutacja@copernicus.gda.pl z dopiskiem: REKRUTACJA PRACOWNIK GOSPODARCZY -DZIAŁ HIGIEN

2. osobiście - ul. Nowe Ogrody 1-6 pok.114

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu pod nr telefonu 509 260 205

PRACOWNIK GOSPODARCZY - CENTRALNA STERYLIZATORNIA

Wymagania:

•   wykształcenie zawodowe

•   bardzo dobry stan zdrowia

•   podstawowa znajomość obsługi komputera

•   motywacja do pracy , samokształcenia, uzupełnienia kwalifikacji wymaganych do pracy w CS

•   umiejętność pracy w zespole

•   gotowość do pracy w systemie zmianowym

Podstawowe zadania na stanowisku:

Umiejętność poruszania się w poszczególnych strefach CS z zachowaniem reżimu higieniczno-sanitarnego.

•   Wydawanie materiałów sterylnych w elektronicznym systemie T-Doc

•   Transport sterylnych wyrobów medycznych z centralnej sterylizatorni do poszczególnych komórek organizacyjnych szpitala i przychodni

•   Obsługa myjni kontenerowej w strefie brudnej

•   Odbiór skażonych narzędzi z oddziałów szpitalnych i przychodni oraz dostarczenie ich do Centralnej Sterylizatorni

•   Obsługa centralnego systemu dozowania środków dezynfekcyjnych

•   Prawidłowa, kompleksowa obsługa systemu T-Doc

•   Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji

•   Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy

Oferujemy:

•    Umowę o pracę

•    Stabilne warunki zatrudnienia

•    Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

•    Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych, jak i  zewnętrznych

•    Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach

•    Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

•    Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego

Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną: rekrutacja@copernicus.gda.pl z dopiskiem REKRUTACJA PRACOWNIK GOSPODARCZY - CENTRALNA STERYLIZATORNIA

grain

markunread

markunread

markunread

view_list

markunread