Hostel

Hostel zlokalizowany jest w obiekcie przy ul. Majewskich 22 i 24 w Gdańsku. Obiekt znajduje się 5 minut od głównego deptaku przy plaży Gdańsk - Zaspa.

RECEPCJA:  tel. 58 5564590 lub e-mail kchrzczonowska@copernicus.gda.pl

Zadaniem Hostelu jest prowadzenie usług z zakresu zakwaterowania i najmu pomieszczeń budynku hostelu, a w szczególności:

  • odpłatne świadczenie usług noclegowych na zasadach hotelowych dla pracowników Szpitala i innych osób,
  • prowadzenie działalności administracyjnej i gospodarczej związaniej z pobytem osób zakwaterowaniem w Hostelu,
  • utrzymanie czystości i należytego porządku,
  • prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie wynajmowania pokoi gościnnych, wynajmowanie sal, organizacji imprez kulturalno - oświatowych, rozrywkowych, kursów szkoleniowych i innych, wynajmowanie pomieszczeń innym podmiotom zewnętrznym.

 

HOSTEL  znajduje się przystanek autobusowy (2 min), tramwajowy (5 min), SKM (10 min). Po drugiej stronie ulicy znajduje się supermarket.

HOSTEL jest czynny całą dobę.

HOSTEL oferuje przestronne pokoje, każdy pokój posiada własny balkon, na którym można wysuszyć akcesoria po plażowaniu i umożliwia odpowiednią wentylację.

HOSTEL dysponuje mieszkaniami, w których znajdują się 2 pokoje ( z osobnymi wejściami oraz balkonami). W mieszkaniu znajduje się do dyspozycji wspólna kuchnia i łazienka. Opiekunowie dzieci do lat 4  nie płacą za ich pobyt.