Przejdź do:
Aktualności
search
Odważni wygrywają link
28 gru 2018
Otrzymaliśmy podziękowania za udział w kampanii "Odważni wygrywają"
Odstawieni na świętalink
24 gru 2018
Betlejemskie Światełko Pokojulink
21 gru 2018
Rehabilitacja kardiologiczna dla Pomorzanlink
20 gru 2018
Dzięki podpisanej umowie na dofinansowanie dostęp do rehabilitacji kardiologicznej będzie łatwiejszy. Chorzy zyskają wsparcie bliżej miejsca zamieszkania i będą szybciej wracać do aktywności zawodowej.
Topolówka dla Kopernikalink
17 gru 2018
Podobnie jak w zeszłym roku, uczniowie klasy II IB, III Liceum Ogólnokształcącego czyli z gdańskiej „Topolówki” postanowili zorganizować akcję mikołajkową na terenie Szpitala im. Mikołaja Kopernika.
Praca rejestracji Przychodnilink
17 gru 2018
Kiermasz świąteczny w szpitalu św. Wojciechalink
14 gru 2018
W dniu 13 grudnia 2018 r. na terenie szpitala św. Wojciecha odbył się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych w ramach terapii zajęciowej przez pajentów Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej. Rękodzieła cieszyły się ogromnym powodzeniem w ciągu 2 godzin wszystko zostało sprzedane.
Nowe inkubatory na Oddziale Kardiochirurgii Dziecięcejlink
13 gru 2018
Fundacja Bicie Serca we współpracy z Fundacją Lotos zakupiła 2 inkubatory (jeden inkubator otwarto-zamknięty i jeden inkubator zamknięty) oraz głowicę usg. Urządzenia w dniu 13 grudnia 2018 r. zostały przekazana na Oddział Kardiochirurgii Dziecięcej szpitala św. Wojciecha w Gdańsku. Do chwili obecnej Oddział dysponował jednym inkubatorem otwarto-zamkniętym. Nowy sprzęt pozwoli na ratowanie życia większej ilości Małych Pacjentów.
Kiermasz świąteczny Zakładu Opiekuńczo-Leczniczegolink
12 gru 2018
W dniu 12 grudnia 2018 r. na parterze budynku przy ul. Powstańców Warszawskich 1/2 odbył się kiermasz, na którym można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez wolontariuszy i pacjentów w ramach terapii zajęciowej w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.
Leczenie ran - problem czy wyzwanielink
07 gru 2018
konferencja pod patronatem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran Zarząd Główny i Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku
Św. Mikołaj w Copernicusielink
07 gru 2018
Pełne ręce pracy miał św. Mikołaj na dziecięcych oddziałach w Szpitalach Spółki COPERNICUS PL.
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2018link
06 gru 2018
Dnia 6 grudnia 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika COPERNICUS PL Sp. z o.o zorganizowano konferencję dedykowaną wolontariatowi.
Poprzednia
Następna
grain
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
share