Aktualności
search
mail_outline
Kontakt
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna
29 wrz 2017
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna w Spółce COPERNICUS PL w Gdańsku od 1.10.2017r.
Rusza budowa lądowiska dla śmigłowców
29 wrz 2017
1 września rozpocznie się budowa lądowiska dla śmigłowców na terenie Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Płyta lądowiska znajdować się będzie na szczycie 22 metrowej wieży.
Bezpłatne szkolenia dla położnych, pielęgniarek, lekarzy, psychologów, ratowników medycznych
29 wrz 2017
Serdecznie zapraszamy osoby prowadzące szkoły rodzenia, personel szpitali i placówek podstawowej opieki zdrowotnej (szczególnie położne i pielęgniarki rodzinne ) oraz psychologów sprawujących opiekę nad mieszkankami Gdańska.
Ratownicy na motocyklach w Koperniku
25 wrz 2017
W niedzielę 24 września br. 50 ratowników medycznych na motocyklach odwiedziło małych pacjentów w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku.
Ponad 10 mln zł na profilaktykę raka szyjki macicy i jelita grubego
25 wrz 2017
Umowa na ponad 10 mln zł dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na profilaktykę raka szyjki macicy i jelita grubego została podpisana 22 września br. przez Marszałka Mieczysława Struka i Pawła Orłowskiego.
Podsumowanie akcji Pomorskie dla Zdrowia
22 wrz 2017
Prawie trzy i pół tysiąca mieszkańców Pomorza i turystów skorzystało latem z bezpłatnych badań, konsultacji dermatologicznych, porad dietetyków i szkoleń ratownictwa medycznego we Wdzydzach Kiszewskich oraz na plażach w Gdańsku Brzeźnie, Gdyni i Ustce. 21 września br. odbyło się uroczyste podsumowanie akcji profilaktycznej w UMWP.
Medal dla dr Moniki Nowaczyk
20 wrz 2017
Podczas gali, w której Gdańskie Amazonki obchodziło 25-lecie swojej działalności odbyło się wręczenie odznaczeń i statuetek dla działaczek i onkologów związanych ze środowiskiem Amazonek. Wśród wyróżnionych znalazła się dr Monika Nowaczyk, Dyrektor Medyczna Wojewódzkiego Centrum Onkologii.
Uwaga Lekarze idący na staż podyplomowy
12 wrz 2017
Lekarze skierowani do odbycia stażu podyplomowego w Szpitalu im. M. Kopernika i Szpitalu św. Wojciecha, proszenie są o stawienie się ....
Odnowiony Oddział Położniczy w Szpitalu św. Wojciecha
05 wrz 2017
Przebudowa Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku kosztowała ponad 2 mln zł.
Narodowe czytanie w Szpitalu św. Wojciecha
04 wrz 2017
Prezes Zarządu Spółki COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o. o. w Gdańsku i Dyrektor Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 30 w Gdańsku zapraszają do wspólnego czytania fragmentów „ Wesela” Stanisława Wyspiańskiego podczas Narodowego Czytania w dniu 2 września 2017r. od godz. 10:00 do 12:00 w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku (miejsce: Sala Marmurowa).
grain
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
view_list
 
markunread
 
share