Przejdź do:
Aktualności
search
Medal dla dr Moniki Nowaczyk
20 wrz 2017
Podczas gali, w której Gdańskie Amazonki obchodziło 25-lecie swojej działalności odbyło się wręczenie odznaczeń i statuetek dla działaczek i onkologów związanych ze środowiskiem Amazonek. Wśród wyróżnionych znalazła się dr Monika Nowaczyk, Dyrektor Medyczna Wojewódzkiego Centrum Onkologii.
link
Uwaga Lekarze idący na staż podyplomowy
12 wrz 2017
Lekarze skierowani do odbycia stażu podyplomowego w Szpitalu im. M. Kopernika i Szpitalu św. Wojciecha, proszenie są o stawienie się ....
link
Odnowiony Oddział Położniczy w Szpitalu św. Wojciecha
05 wrz 2017
Przebudowa Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku kosztowała ponad 2 mln zł.
link
Narodowe czytanie w Szpitalu św. Wojciecha
04 wrz 2017
Prezes Zarządu Spółki COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o. o. w Gdańsku i Dyrektor Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 30 w Gdańsku zapraszają do wspólnego czytania fragmentów „ Wesela” Stanisława Wyspiańskiego podczas Narodowego Czytania w dniu 2 września 2017r. od godz. 10:00 do 12:00 w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku (miejsce: Sala Marmurowa).
link
Wyremontowana Chirurgia w Szpitalu św. Wojciecha
31 sie 2017
Remont Oddziału Chirurgicznego Ogólnego w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku kosztował prawie 2,6 mln zł. 30 sierpnia b.r. odbyło się uroczyste otwarcie, na którym nie zabrakło zaproszonych gości.
link
Bezpłatne szkolenia dla położnych, pielęgniarek, lekarzy, psychologów, ratowników medycznych
22 sie 2017
Serdecznie zapraszamy osoby prowadzące szkoły rodzenia, psychologów, personel placówek podstawowej opieki zdrowotnej i szpitali sprawujący opiekę nad mieszkankami Gdańska.
link
grain
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
share