Przejdź do:
Aktualności
search
Medal dla dr Moniki Nowaczyklink
20 wrz 2017
Podczas gali, w której Gdańskie Amazonki obchodziło 25-lecie swojej działalności odbyło się wręczenie odznaczeń i statuetek dla działaczek i onkologów związanych ze środowiskiem Amazonek. Wśród wyróżnionych znalazła się dr Monika Nowaczyk, Dyrektor Medyczna Wojewódzkiego Centrum Onkologii.
Uwaga Lekarze idący na staż podyplomowylink
12 wrz 2017
Lekarze skierowani do odbycia stażu podyplomowego w Szpitalu im. M. Kopernika i Szpitalu św. Wojciecha, proszenie są o stawienie się ....
Odnowiony Oddział Położniczy w Szpitalu św. Wojciechalink
05 wrz 2017
Przebudowa Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku kosztowała ponad 2 mln zł.
Narodowe czytanie w Szpitalu św. Wojciechalink
04 wrz 2017
Prezes Zarządu Spółki COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o. o. w Gdańsku i Dyrektor Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 30 w Gdańsku zapraszają do wspólnego czytania fragmentów „ Wesela” Stanisława Wyspiańskiego podczas Narodowego Czytania w dniu 2 września 2017r. od godz. 10:00 do 12:00 w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku (miejsce: Sala Marmurowa).
Wyremontowana Chirurgia w Szpitalu św. Wojciechalink
31 sie 2017
Remont Oddziału Chirurgicznego Ogólnego w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku kosztował prawie 2,6 mln zł. 30 sierpnia b.r. odbyło się uroczyste otwarcie, na którym nie zabrakło zaproszonych gości.
Bezpłatne szkolenia dla położnych, pielęgniarek, lekarzy, psychologów, ratowników medycznychlink
22 sie 2017
Serdecznie zapraszamy osoby prowadzące szkoły rodzenia, psychologów, personel placówek podstawowej opieki zdrowotnej i szpitali sprawujący opiekę nad mieszkankami Gdańska.
grain
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
share