Przejdź do:
Aktualności
search
Konferencja Nowotwór a ciążalink
13 gru 2016
9 i 10 grudnia 2016r. obyła się w Sopocie już III Ogólnopolska Konferencja Matka i Dziecko we Współczesnym Świecie „Nowotwory a ciąża”. Jak co roku został przygotowany interesujący program naukowy, w którym znalazło się wiele aktualnych tematów dotyczących chorób nowotworowych występujących u ciężarnych. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń z różnych ośrodków naukowych i klinicznych. Konferencji miała charakter interdyscyplinarny, dostarczając wiedzy współczesnej i jednocześnie przydatnej w codziennej praktyce zawodowej. Mamy nadzieję, że okazało się ono wartościowe pod względem edukacyjnym,szczególnie dla tych Koleżanek i Kolegów, którzy pragną poszerzyć praktyczne umiejętności z dziedziny opieki nad ciężarną onkologiczną. Dziękujemy Uniwersytetowi Zdrowia z Warszawy za możliwość współorganizacji Konferencji.
UWAGA !!!link
12 gru 2016
W związku z informacją otrzymaną od operatora telefonii stacjonarnej firmy LoVo S.A.( która obsługuje Spółkę COPERNICUS Podmiot Leczniczy) o pracach polegających na przebudowie kanalizacji teletechnicznej, w nocy z 13 na 14 grudnia 2016 w godzinach 00:01 do 06:00, wystąpi przerwa w dostępie do usług w Szpitalu św. Wojciecha polegających na braku łączności z miastem z telefonów stacjonarnych. Za utrudnienia przepraszamy.
Święty Mikołaj odwiedził Kopernikalink
07 gru 2016
6 grudnia po raz kolejny obchodziliśmy święto patrona Szpitala im. Mikołaja Kopernika. I jak co roku odwiedził nas święty Mikołaj, który przyjechał z worem prezentów dla naszych małych pacjentów.
Nagroda na Festiwalu Filmów Medycznych 2016link
01 gru 2016
Miło jest nam poinformować, że prof. Ireneusz Haponiuk razem ze swoim zespołem otrzymał złotą statuetkę na Festiwalu Filmów Medycznych 2016
Dzień Wcześniakalink
28 lis 2016
Nagroda Naczelnej Izby Aptekarskiejlink
21 lis 2016
Zasłużeni farmaceuci otrzymali 09.11.2016 r.
grain
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
share