Jesteś na stronie AktualnościPrzejdź do:
Aktualności
search
Sukces kardiochirurgów dziecięcych
28 gru 2016
Pierwsza w Polsce operacja wszczepienia samorozprężalnej zastawki mitralnej u 2-letniej dziewczynki z zapaleniem wsierdzia na Oddziale Kardiochirurgii Dziecięcej im. WOŚP w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku.
link
Konferencja Nowotwór a ciąża
13 gru 2016
9 i 10 grudnia 2016r. obyła się w Sopocie już III Ogólnopolska Konferencja Matka i Dziecko we Współczesnym Świecie „Nowotwory a ciąża”. Jak co roku został przygotowany interesujący program naukowy, w którym znalazło się wiele aktualnych tematów dotyczących chorób nowotworowych występujących u ciężarnych. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń z różnych ośrodków naukowych i klinicznych. Konferencji miała charakter interdyscyplinarny, dostarczając wiedzy współczesnej i jednocześnie przydatnej w codziennej praktyce zawodowej. Mamy nadzieję, że okazało się ono wartościowe pod względem edukacyjnym,szczególnie dla tych Koleżanek i Kolegów, którzy pragną poszerzyć praktyczne umiejętności z dziedziny opieki nad ciężarną onkologiczną. Dziękujemy Uniwersytetowi Zdrowia z Warszawy za możliwość współorganizacji Konferencji.
link
UWAGA !!!
12 gru 2016
W związku z informacją otrzymaną od operatora telefonii stacjonarnej firmy LoVo S.A.( która obsługuje Spółkę COPERNICUS Podmiot Leczniczy) o pracach polegających na przebudowie kanalizacji teletechnicznej, w nocy z 13 na 14 grudnia 2016 w godzinach 00:01 do 06:00, wystąpi przerwa w dostępie do usług w Szpitalu św. Wojciecha polegających na braku łączności z miastem z telefonów stacjonarnych. Za utrudnienia przepraszamy.
link
Święty Mikołaj odwiedził Kopernika
07 gru 2016
6 grudnia po raz kolejny obchodziliśmy święto patrona Szpitala im. Mikołaja Kopernika. I jak co roku odwiedził nas święty Mikołaj, który przyjechał z worem prezentów dla naszych małych pacjentów.
link
Nagroda na Festiwalu Filmów Medycznych 2016
01 gru 2016
Miło jest nam poinformować, że prof. Ireneusz Haponiuk razem ze swoim zespołem otrzymał złotą statuetkę na Festiwalu Filmów Medycznych 2016
link
Dzień Wcześniaka
28 lis 2016
link
Nagroda Naczelnej Izby Aptekarskiej
21 lis 2016
Zasłużeni farmaceuci otrzymali 09.11.2016 r.
link
IV Konferencja Neonatologiczna
10 lis 2016
Spółka COPERNICUS PL razem z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku i Komisją ds. Pielęgniarstwa Neonatologicznego OIPiP w Gdańsku już po raz czwarty zorganizowała 9 listopada 2016r.
link
Zaproszenie
12 paź 2016
Projekt pt. Poprawa dostępności i jakości usług medycznych na Pomorzu świadczonych przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w zakresie perinatologii w ramach Programu PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych dofinansowanego z MF EOG i NMF 2009-2014
link
Zaproszenie
26 sie 2016
Zapraszamy na uroczystość Narodowego Czytania powieści Henryka Sienkiewicza "Quo Vadis" w dniu 03 września 2016 od godz. 10 - 11:30 w holu marmurowym na parterze szpitala Św. Wojciecha na
link
„POMORSKIE DLA ZDROWIA" NA JARMARKU ŚW. DOMINIKA
02 sie 2016
Ponad tysiąc osób skorzystało w ciągu dwóch dni z bezpłatnych badań profilaktycznych i porad lekarskich, które uzyskać było można w pawilonie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego na Targu Węglowym, podczas akcji „Pomorskie dla zdrowia" z udziałem personelu medycznego naszej Spółki.
link
Zaproszenie
28 lip 2016
Marszałek Województwa zaprasza na bezpłatne badania ,,Jarmark św Dominika" w dniach 31 Lipca - 14 Sierpnia
link
Poprzednia
Następna
grain
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
share